Aktuell lokal tid her Soledad de Doblado, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Soledad de Doblado? Svar: Soledad de Doblado (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Soledad de Doblado tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Soledad de Doblado info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 278 = 0.109‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 99 m |
| GPS-koordinater | 19° 2' 46.9" Nord, 96° 25' 17.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2117.8 km (1315.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7889.3 km (4902.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Soledad de Doblado som standard by
Tid på dagen i Soledad de Doblado nå
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 18:59 |

= 0.109‰ MEX Befolkning



