Aktuell lokal tid her Soledad Díez Gutiérrez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Soledad Díez Gutiérrez? Svar: Soledad Díez Gutiérrez (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Soledad Díez Gutiérrez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Soledad Díez Gutiérrez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 194 006 = 1.725‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1855 m |
| GPS-koordinater | 22° 11' 16" Nord, 100° 56' 30.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2467 km (1533 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7540 km (4685.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Soledad Díez Gutiérrez som standard by
Tid på dagen i Soledad Díez Gutiérrez nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:23 |

= 1.725‰ MEX Befolkning



