Aktuell lokal tid her Soltepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Soltepec? Svar: Soltepec (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Soltepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Soltepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 547 = 0.058‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2429 m |
| GPS-koordinater | 19° 7' 16" Nord, 97° 42' 31" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2126.1 km (1321.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7881 km (4897 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Soltepec som standard by
Tid på dagen i Soltepec nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.058‰ MEX Befolkning



