Aktuell lokal tid her Sombrerete, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Sombrerete? Svar: Sombrerete (Zacatecas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Sombrerete tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Sombrerete info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 18 805 = 0.167‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2305 m |
| GPS-koordinater | 23° 38' 4.8" Nord, 103° 38' 32.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2627.9 km (1632.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7379.1 km (4585.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Sombrerete som standard by
Tid på dagen i Sombrerete nå
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 19:36 |

= 0.167‰ MEX Befolkning



