Aktuell lokal tid her Sonoyta, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Sonoyta? Svar: Sonoyta (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Sonoyta tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Sonoyta info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 783 = 0.087‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 396 m |
| GPS-koordinater | 31° 51' 41.9" Nord, 112° 51' 4.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3542.7 km (2201.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6464.4 km (4016.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Sonoyta som standard by
Tid på dagen i Sonoyta nå
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 19:31 |

= 0.087‰ MEX Befolkning



