Aktuell lokal tid her Soto la Marina, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Soto la Marina? Svar: Soto la Marina (Tamaulipas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Soto la Marina tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Soto la Marina info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 712 = 0.086‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 20 m |
| GPS-koordinater | 23° 46' 10.3" Nord, 98° 12' 15.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2642.9 km (1642.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7364.1 km (4575.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Soto la Marina som standard by
Tid på dagen i Soto la Marina nå
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 19:15 |

= 0.086‰ MEX Befolkning



