Aktuell lokal tid her Sotuta, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Sotuta? Svar: Sotuta (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Sotuta tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Sotuta info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 291 = 0.047‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 22 m |
| GPS-koordinater | 20° 35' 48.4" Nord, 89° 0' 29.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2290.1 km (1423 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7716.9 km (4795.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Sotuta som standard by
Tid på dagen i Sotuta nå
![]() 05:14 |
![]() |
![]() 18:32 |

= 0.047‰ MEX Befolkning



