Aktuell lokal tid her Tabasco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tabasco? Svar: Tabasco (Zacatecas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tabasco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tabasco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 626 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1520 m |
| GPS-koordinater | 21° 51' 46.3" Nord, 102° 54' 39.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2430.9 km (1510.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7576.1 km (4707.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tabasco som standard by
Tid på dagen i Tabasco nå
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 19:30 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



