Aktuell lokal tid her Tamazula de Gordiano, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tamazula de Gordiano? Svar: Tamazula de Gordiano (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tamazula de Gordiano tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tamazula de Gordiano info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 18 397 = 0.164‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1167 m |
| GPS-koordinater | 19° 40' 48.2" Nord, 103° 15' 5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2188.2 km (1359.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7818.8 km (4858.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tamazula de Gordiano som standard by
Tid på dagen i Tamazula de Gordiano nå
![]() 06:13 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 0.164‰ MEX Befolkning



