Aktuell lokal tid her Tanquián de Escobedo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tanquián de Escobedo? Svar: Tanquián de Escobedo (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tanquián de Escobedo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tanquián de Escobedo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 201 = 0.082‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 59 m |
| GPS-koordinater | 21° 36' 21.1" Nord, 98° 39' 45.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2402.3 km (1492.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7604.7 km (4725.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tanquián de Escobedo som standard by
Tid på dagen i Tanquián de Escobedo nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.082‰ MEX Befolkning



