Aktuell lokal tid her Tarandacuao, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tarandacuao? Svar: Tarandacuao (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tarandacuao tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tarandacuao info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 256 = 0.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1935 m |
| GPS-koordinater | 20° 0' 3.4" Nord, 100° 31' 6.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2223.9 km (1381.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7783.2 km (4836.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tarandacuao som standard by
Tid på dagen i Tarandacuao nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.065‰ MEX Befolkning



