Aktuell lokal tid her Tarimoro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tarimoro? Svar: Tarimoro (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tarimoro tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tarimoro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 677 = 0.113‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1782 m |
| GPS-koordinater | 20° 17' 13.3" Nord, 100° 45' 22" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2255.7 km (1401.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7751.4 km (4816.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tarimoro som standard by
Tid på dagen i Tarimoro nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:18 |

= 0.113‰ MEX Befolkning



