Aktuell lokal tid her Tecalitlan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tecalitlan? Svar: Tecalitlan (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tecalitlan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tecalitlan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 500 = 0.12‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1132 m |
| GPS-koordinater | 19° 28' 18.6" Nord, 103° 18' 25.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2165.1 km (1345.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7842 km (4872.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tecalitlan som standard by
Tid på dagen i Tecalitlan nå
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 0.12‰ MEX Befolkning



