Aktuell lokal tid her Tecax, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tecax? Svar: Tecax (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tecax tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Tecax info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 22 806 = 0.203‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 48 m |
| GPS-koordinater | 20° 12' 18.7" Nord, 89° 17' 6.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2246.6 km (1396 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7760.5 km (4822.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tecax som standard by
Tid på dagen i Tecax nå
![]() 05:16 |
![]() |
![]() 18:32 |

= 0.203‰ MEX Befolkning



