Aktuell lokal tid her Tecoman, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tecoman? Svar: Tecoman (Colima) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tecoman tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tecoman info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 79 579 = 0.708‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 31 m |
| GPS-koordinater | 18° 55' 0.4" Nord, 103° 52' 40.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2103.3 km (1307 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7903.7 km (4911.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tecoman som standard by
Tid på dagen i Tecoman nå
![]() 06:17 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.708‰ MEX Befolkning



