Aktuell lokal tid her Tecpan de Galeana, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tecpan de Galeana? Svar: Tecpan de Galeana (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tecpan de Galeana tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tecpan de Galeana info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 638 = 0.13‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 30 m |
| GPS-koordinater | 17° 13' 22" Nord, 100° 38' 28.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1915 km (1189.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8092.1 km (5028.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tecpan de Galeana som standard by
Tid på dagen i Tecpan de Galeana nå
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.13‰ MEX Befolkning



