Aktuell lokal tid her Tehuacán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tehuacán? Svar: Tehuacán (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tehuacán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tehuacán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 241 429 = 2.147‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1637 m |
| GPS-koordinater | 18° 27' 41.3" Nord, 97° 23' 34.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2052.7 km (1275.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7954.3 km (4942.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tehuacán som standard by
Tid på dagen i Tehuacán nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 2.147‰ MEX Befolkning



