Aktuell lokal tid her Tekit, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tekit? Svar: Tekit (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tekit tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Tekit info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 852 = 0.079‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 26 m |
| GPS-koordinater | 20° 32' 4.7" Nord, 89° 19' 59.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2283.2 km (1418.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7723.8 km (4799.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tekit som standard by
Tid på dagen i Tekit nå
![]() 05:16 |
![]() |
![]() 18:33 |

= 0.079‰ MEX Befolkning



