Aktuell lokal tid her Temapache, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Temapache? Svar: Temapache (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Temapache tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Temapache info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 101 558 = 0.903‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 233 m |
| GPS-koordinater | 21° 3' 58" Nord, 97° 38' 31.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2342.3 km (1455.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7664.7 km (4762.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Temapache som standard by
Tid på dagen i Temapache nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.903‰ MEX Befolkning



