Aktuell lokal tid her Temascalapa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Temascalapa? Svar: Temascalapa (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Temascalapa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Temascalapa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 735 = 0.051‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2355 m |
| GPS-koordinater | 19° 49' 39.6" Nord, 98° 54' 6.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2204.6 km (1369.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7802.4 km (4848.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Temascalapa som standard by
Tid på dagen i Temascalapa nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 0.051‰ MEX Befolkning



