Aktuell lokal tid her Temax, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Temax? Svar: Temax (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Temax tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Temax info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 125 = 0.054‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 13 m |
| GPS-koordinater | 21° 9' 3.8" Nord, 88° 56' 25.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2351.8 km (1461.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7655.3 km (4756.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Temax som standard by
Tid på dagen i Temax nå
![]() 05:13 |
![]() |
![]() 18:33 |

= 0.054‰ MEX Befolkning



