Aktuell lokal tid her Temozon, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Temozon? Svar: Temozon (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Temozon tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Temozon info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 441 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 23 m |
| GPS-koordinater | 20° 48' 14.1" Nord, 88° 12' 5.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2313.2 km (1437.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7693.9 km (4780.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Temozon som standard by
Tid på dagen i Temozon nå
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 18:29 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



