Aktuell lokal tid her Tempoal de Sánchez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tempoal de Sánchez? Svar: Tempoal de Sánchez (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tempoal de Sánchez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tempoal de Sánchez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 558 = 0.112‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 64 m |
| GPS-koordinater | 21° 31' 11.9" Nord, 98° 23' 17.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2392.8 km (1486.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7614.3 km (4731.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tempoal de Sánchez som standard by
Tid på dagen i Tempoal de Sánchez nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.112‰ MEX Befolkning



