Aktuell lokal tid her Tenango de Arista, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tenango de Arista? Svar: Tenango de Arista (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tenango de Arista tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tenango de Arista info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 20 969 = 0.186‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2599 m |
| GPS-koordinater | 19° 6' 16.1" Nord, 99° 35' 23.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2124.2 km (1319.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7882.8 km (4898.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tenango de Arista som standard by
Tid på dagen i Tenango de Arista nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.186‰ MEX Befolkning



