Aktuell lokal tid her Tenango del Aire, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tenango del Aire? Svar: Tenango del Aire (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tenango del Aire tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tenango del Aire info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 237 = 0.047‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2384 m |
| GPS-koordinater | 19° 9' 27.9" Nord, 98° 51' 24.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2130.1 km (1323.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7876.9 km (4894.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tenango del Aire som standard by
Tid på dagen i Tenango del Aire nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.047‰ MEX Befolkning



