Aktuell lokal tid her Teopisca, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Teopisca? Svar: Teopisca (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Teopisca tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Teopisca info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 096 = 0.108‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1787 m |
| GPS-koordinater | 16° 32' 36.4" Nord, 92° 28' 33.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1839.5 km (1143 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8167.6 km (5075.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Teopisca som standard by
Tid på dagen i Teopisca nå
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 18:38 |

= 0.108‰ MEX Befolkning



