Aktuell lokal tid her Teotitlán de Flores Magón, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Teotitlán de Flores Magón? Svar: Teotitlán de Flores Magón (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:38 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Teotitlán de Flores Magón tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Teotitlán de Flores Magón info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 570 = 0.058‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1040 m |
| GPS-koordinater | 18° 7' 56.1" Nord, 97° 4' 14.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2016.1 km (1252.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7990.9 km (4965.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Teotitlán de Flores Magón som standard by
Tid på dagen i Teotitlán de Flores Magón nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:00 |

= 0.058‰ MEX Befolkning



