Aktuell lokal tid her Tepeaca, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tepeaca? Svar: Tepeaca (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tepeaca tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tepeaca info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 24 956 = 0.222‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2245 m |
| GPS-koordinater | 18° 58' 9.2" Nord, 97° 54' 2.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2109.2 km (1310.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7897.9 km (4907.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tepeaca som standard by
Tid på dagen i Tepeaca nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.222‰ MEX Befolkning



