Aktuell lokal tid her Tepetitla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tepetitla? Svar: Tepetitla (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tepetitla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tepetitla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 034 = 0.071‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2272 m |
| GPS-koordinater | 19° 15' 55.1" Nord, 98° 22' 35.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2142.1 km (1331 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7865 km (4887.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tepetitla som standard by
Tid på dagen i Tepetitla nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.071‰ MEX Befolkning



