Aktuell lokal tid her Tequila, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tequila? Svar: Tequila (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tequila tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tequila info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 25 283 = 0.225‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1197 m |
| GPS-koordinater | 20° 52' 55.1" Nord, 103° 50' 8.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2321.9 km (1442.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7685.2 km (4775.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tequila som standard by
Tid på dagen i Tequila nå
![]() 06:13 |
![]() |
![]() 19:32 |

= 0.225‰ MEX Befolkning



