Aktuell lokal tid her Tequisquiapan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tequisquiapan? Svar: Tequisquiapan (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tequisquiapan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tequisquiapan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 29 799 = 0.265‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1881 m |
| GPS-koordinater | 20° 31' 21" Nord, 99° 53' 30" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2281.9 km (1417.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7725.2 km (4800.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tequisquiapan som standard by
Tid på dagen i Tequisquiapan nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:15 |

= 0.265‰ MEX Befolkning



