Aktuell lokal tid her Tequixquiac, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tequixquiac? Svar: Tequixquiac (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tequixquiac tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tequixquiac info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 22 676 = 0.202‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2219 m |
| GPS-koordinater | 19° 54' 34" Nord, 99° 8' 41" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2213.7 km (1375.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7793.3 km (4842.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tequixquiac som standard by
Tid på dagen i Tequixquiac nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.202‰ MEX Befolkning



