Aktuell lokal tid her Terrazas del Valle, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Terrazas del Valle? Svar: Terrazas del Valle (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:38 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Terrazas del Valle vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 20 time (r), 21 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Terrazas del Valle tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| Terrazas del Valle info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 20 421 = 0.182‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 189 m |
| GPS-koordinater | 32° 29' 15" Nord, 116° 49' 36" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3612.3 km (2244.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6394.8 km (3973.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Terrazas del Valle som standard by
Tid på dagen i Terrazas del Valle nå
![]() 05:41 |
![]() |
![]() 19:48 |

= 0.182‰ MEX Befolkning



