Aktuell lokal tid her Tesechoacan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tesechoacan? Svar: Tesechoacan (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tesechoacan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tesechoacan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 783 = 0.06‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 11 m |
| GPS-koordinater | 18° 8' 15" Nord, 95° 39' 30.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2016.7 km (1253.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7990.4 km (4965 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tesechoacan som standard by
Tid på dagen i Tesechoacan nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 18:54 |

= 0.06‰ MEX Befolkning



