Aktuell lokal tid her Tetzoyocan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tetzoyocan? Svar: Tetzoyocan (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tetzoyocan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tetzoyocan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 593 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2012 m |
| GPS-koordinater | 18° 45' 25.8" Nord, 97° 42' 11.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2085.6 km (1295.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7921.5 km (4922.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tetzoyocan som standard by
Tid på dagen i Tetzoyocan nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:03 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



