Aktuell lokal tid her Tezonapa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tezonapa? Svar: Tezonapa (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tezonapa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tezonapa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 100 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 233 m |
| GPS-koordinater | 18° 36' 25.4" Nord, 96° 41' 3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2068.9 km (1285.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7938.2 km (4932.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tezonapa som standard by
Tid på dagen i Tezonapa nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 18:59 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



