Aktuell lokal tid her Tezontepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tezontepec? Svar: Tezontepec (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tezontepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tezontepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 369 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2331 m |
| GPS-koordinater | 19° 52' 50.3" Nord, 98° 49' 11" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2210.5 km (1373.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7796.5 km (4844.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tezontepec som standard by
Tid på dagen i Tezontepec nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



