Aktuell lokal tid her Tierra Colorada, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tierra Colorada? Svar: Tierra Colorada (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tierra Colorada tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tierra Colorada info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 202 = 0.091‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 283 m |
| GPS-koordinater | 17° 9' 53" Nord, 99° 31' 37.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1908.5 km (1185.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8098.5 km (5032.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tierra Colorada som standard by
Tid på dagen i Tierra Colorada nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.091‰ MEX Befolkning



