Aktuell lokal tid her Tierranueva, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tierranueva? Svar: Tierranueva (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tierranueva tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tierranueva info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 361 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1789 m |
| GPS-koordinater | 21° 40' 4.7" Nord, 100° 34' 21.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2409.3 km (1497 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7597.8 km (4721.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tierranueva som standard by
Tid på dagen i Tierranueva nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



