Aktuell lokal tid her Tila, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tila? Svar: Tila (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tila tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tila info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 089 = 0.054‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1074 m |
| GPS-koordinater | 17° 18' 1.9" Nord, 92° 25' 38.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1923.6 km (1195.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8083.4 km (5022.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tila som standard by
Tid på dagen i Tila nå
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 18:39 |

= 0.054‰ MEX Befolkning



