Aktuell lokal tid her Tixkokob, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tixkokob? Svar: Tixkokob (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tixkokob tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Tixkokob info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 228 = 0.091‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 11 m |
| GPS-koordinater | 21° 0' 7.9" Nord, 89° 23' 41.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2335.2 km (1451 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7671.8 km (4767.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tixkokob som standard by
Tid på dagen i Tixkokob nå
![]() 05:15 |
![]() |
![]() 18:34 |

= 0.091‰ MEX Befolkning



