Aktuell lokal tid her Tizimín, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tizimín? Svar: Tizimín (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tizimín tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Tizimín info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 41 993 = 0.373‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 21 m |
| GPS-koordinater | 21° 8' 34.2" Nord, 88° 9' 4.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2350.9 km (1460.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7656.2 km (4757.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tizimín som standard by
Tid på dagen i Tizimín nå
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 18:29 |

= 0.373‰ MEX Befolkning



