Aktuell lokal tid her Tlacote el Bajo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tlacote el Bajo? Svar: Tlacote el Bajo (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tlacote el Bajo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tlacote el Bajo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 419 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1849 m |
| GPS-koordinater | 20° 39' 41" Nord, 100° 30' 27.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2297.3 km (1427.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7709.7 km (4790.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tlacote el Bajo som standard by
Tid på dagen i Tlacote el Bajo nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:18 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



