Aktuell lokal tid her Tlajomulco de Zúñiga, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tlajomulco de Zúñiga? Svar: Tlajomulco de Zúñiga (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tlajomulco de Zúñiga tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tlajomulco de Zúñiga info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 025 = 0.151‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1586 m |
| GPS-koordinater | 20° 28' 27.2" Nord, 103° 26' 47.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2276.5 km (1414.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7730.5 km (4803.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tlajomulco de Zúñiga som standard by
Tid på dagen i Tlajomulco de Zúñiga nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.151‰ MEX Befolkning



