Aktuell lokal tid her Tlalixtac de Cabrera, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tlalixtac de Cabrera? Svar: Tlalixtac de Cabrera (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tlalixtac de Cabrera tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tlalixtac de Cabrera info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 581 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1583 m |
| GPS-koordinater | 17° 4' 16" Nord, 96° 38' 49.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1898.1 km (1179.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8108.9 km (5038.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tlalixtac de Cabrera som standard by
Tid på dagen i Tlalixtac de Cabrera nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 18:56 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



