Aktuell lokal tid her Tlalmanalco de Velázquez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tlalmanalco de Velázquez? Svar: Tlalmanalco de Velázquez (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tlalmanalco de Velázquez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tlalmanalco de Velázquez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 952 = 0.133‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2388 m |
| GPS-koordinater | 19° 12' 29.1" Nord, 98° 48' 5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2135.7 km (1327.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7871.3 km (4891 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tlalmanalco de Velázquez som standard by
Tid på dagen i Tlalmanalco de Velázquez nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.133‰ MEX Befolkning



