Aktuell lokal tid her Tlaxcala de Xicohtencatl, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tlaxcala de Xicohtencatl? Svar: Tlaxcala de Xicohtencatl (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tlaxcala de Xicohtencatl tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tlaxcala de Xicohtencatl info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 84 670 = 0.753‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2274 m |
| GPS-koordinater | 19° 19' 8.6" Nord, 98° 11' 59.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2148.1 km (1334.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7859 km (4883.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tlaxcala de Xicohtencatl som standard by
Tid på dagen i Tlaxcala de Xicohtencatl nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.753‰ MEX Befolkning



