Aktuell lokal tid her Tlaxco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tlaxco? Svar: Tlaxco (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tlaxco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tlaxco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 228 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 842 m |
| GPS-koordinater | 20° 25' 24.4" Nord, 98° 1' 45" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2270.9 km (1411.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7736.2 km (4807 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tlaxco som standard by
Tid på dagen i Tlaxco nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



