Aktuell lokal tid her Tonalá, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Tonalá? Svar: Tonalá (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tonalá tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Tonalá info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 32 855 = 0.292‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 50 m |
| GPS-koordinater | 16° 5' 19.3" Nord, 93° 45' 21.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1788.9 km (1111.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8218.2 km (5106.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Tonalá som standard by
Tid på dagen i Tonalá nå
![]() 05:42 |
![]() |
![]() 18:43 |

= 0.292‰ MEX Befolkning



