Aktuell lokal tid her Trancoso, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Trancoso? Svar: Trancoso (Zacatecas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Trancoso tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Trancoso info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 459 = 0.093‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2190 m |
| GPS-koordinater | 22° 44' 5.6" Nord, 102° 21' 59" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2527.9 km (1570.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7479.2 km (4647.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Trancoso som standard by
Tid på dagen i Trancoso nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.093‰ MEX Befolkning



